Yumilashes ve İpek Kirpik

Yumilasheskeratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir. Yumilashes; kirpiklerinize 2-3 ay süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar. 

Yumilashes işlemi, her zaman mükemmel görünmek isteyen kadınlar için yine bir kadın tarafından üretilmiştir. Herkes çarpıcı bakışlara ve uzun kirpiklere sahip olmak ister. 

Yumilashes sağlık bakanlığı onaylı bir üründür, hiçbir zararı yoktur. Yumilashes “besleyici maddeleri ” sayesinde kirpik yapısını güçlendirir! İşlem sonrası kirpikleri özel ek bakım veya düzeltme gerekmiyor. Kirpiklerinize rimel sürebilirsiniz, korkusuzca makyaj yapabilir, makyajınızı temizleyebilirsiniz. Kirpikler yumuşak, düzgün en önemlisi doğal görünümlü olacak! İşlem sonrası 24 saat kirpikler ıslatılmamalıdır! Kirpikler yapışkan görünebilir, çünkü keratin uygulanmıştır. İşlem sonrası kirpikler yıkanabilir ve kolayca taranabilir. İşlem etkisi 2 ila 3 ay devam eder.

 Herhangi bir düzeltmeye ihtiyaç yoktur. Kısıtlama olarak sadece işlem sonrası kirpiklerin 24 saat ıslatılmamasına dikkat edilmelidir. Yumilashes, kirpiklerde alerjiye neden olmaz, kirpiklerinizin yapısı güçlü ve parlak hale gelir.

× Bize Ulaşın